تبلیغات
football va rap - از آرسنال و پیشنهادش ممنونم لوچو گونزالس از اینکه در مارسی مانده خوشحال است.

از آرسنال و پیشنهادش ممنونم لوچو گونزالس از اینکه در مارسی مانده خوشحال است.

شنبه 12 شهریور 1390  11:40 ق.ظ

نوع مطلب :فوتبال ،

از آرسنال و پیشنهادش ممنونم


لوچو گونزالس از اینکه در مارسی مانده خوشحال است.

هافبک تیم فوتبال مارسی که در فصل نقل و انتقالات مورد توجه چند تیم اروپایی قرار گرفته بود،‌سرانجام تصمیم گرفت در این تیم فرانسوی بماند. تصمیمی که او اکنون پس از به پایان رسیدن فصل نقل و انتقالات تابستانی از آن خشنود به نظر می‌رسد.


پیش از این گفته می‌شد آرسن ونگر سرمربی فرانسوی توپچی‌های لندن قصد دارد گونزالس را به عنوان جانشین سمیر نصری به لندن ببرد.

بازیکن ملی پوش آرژانتینی در مصاحبه‌ای عنوان کرد: هیچ وقت ترک باشگاه را نداشته‌ام اما مراتب احترام و قدردانی‌ام را نسبت به آرسنال که به جذب من ابراز علاقه کرد اعلام می‌کنم. این مسئله باعث افتخار من است. هر فوتبالیستی مخصوصا در سن و سال من از چنین پیشنهادی خوشحال می‌شود.

وی درباره‌ی علت به بن بست رسیدن مذاکرات با باشگاه آرسنال هم عنوان کرد: ما فقط به این دلیل به توافق نرسیدیم که آن‌ها در جست‌وجوی بازیکنی جوان بودند که بتوانند در آینده با قیمت بیشتری او را به فروش برسانند و من چنین شرایطی نداشتم.

در عین حال خوزه آنیگو مدیر روابط عمومی باشگاه مارسی عنوان کرده بود که باشگاه آرسنال به دلیل اینکه تا قبل از مهلت تعیین شده برای مذاکره با گونزالس وارد عمل نشده بود، این انتقال منتفی شده است.

بازیکن 30 ساله تیم مارسی سال 2009 از پورتو راهی مارسی شد و تا کنون در 68 بازی که با پیراهن این تیم فرانسوی به میدان رفته 13 گل به ثمر رسانده است. وی همچنین سابقه‌ی 43 حضور در تیم آرژانتین و 7 گل ملی را در کارنامه دارد.نوشته شده توسط: mehdi mankan | آخرین ویرایش:- | نظرات ()


src='http://www.tools.tractorfc.com/pg/score.aspx' type='text/javascript'>