تبلیغات
football va rap - "مثلث تهاجمی کامل رئال مادرید "

"مثلث تهاجمی کامل رئال مادرید "

پنجشنبه 17 شهریور 1390  10:15 ب.ظ

نوع مطلب :فوتبال ،

"مثلث تهاجمی کامل رئال مادرید "


امسال رئال مادرید ، صاحب یک تیم کامل است . مورینیو برای هر پست دو بازیکن دارد که این قضیه باعث می شود که خیال تیم تا حد زیادی آسوده تر باشد و برای لحظات سخت فصل ، دست تیم خالی نباشد . اما اگر چیزی باشد که مربی پرتغالی بتواند به آن افتخار کند ، مثلث تهاجمی است . گروه شکل گرفته از اوزیل ، بنزما و رونالدو ، یک ترکیب لذت بخش را برای تمام فوتبالدوستان تشکیل می دهند . هر سه آنها در بهترین فرم هستند و تشنه قهرمانی ها هستند . حالا باید از جادوی آنها لذت برد .
در واقع توان تهاجمی رئال مادرید ، تا حد زیادی به عملکرد این سه نفر بستگی دارد . آنها در پیش فصل نشان دادند که یکدیگر را خوب می فهمند و حالا می خواهند این را در طول فصل و در بازیهای رسمی به اثبات برسانند .
در این روزها ، این سه در بازیهای ملی هم نشان دادند که چه عملکرد درخشانی می توانند داشته باشند . مسعود اوزیل ، کلید موفقیت آلمان برابر اتریش بود . این بازیکن از بنیان های تیم یواخیم لوو است و یکی از ستاره های مهم یوروی اوکراین و لهستان به شمار می رود . بنزما ، ناجی بزرگ فرانسه است و مهاجمی است که برابر آلبانی هم عملکرد خوبی از خود ارائه داد و لورن بلان هم اعتماد زیادی به او دارد . در مورد کریستیانو رونالدو هم چیزی نمی توان گفت . می گویند او خود خواه است و بیش از حد تکروی می کند . شاید بخشی از آن درست باشد اما او بازیکنی است که خوب بازی را می فهمد و همیشه تا جایی که بتواند تلاشش را می کند . در برابر قبرس هم این را نشان نداد و حتی زمانی که هواداران تیم رقیب او را آزار می دادند باز هم کار خود را کرد و به جای این که تحت تاثیر قرار گیرد ، شایسته تر بازی کرد .
به همین علت است که رئال مادرید باید به داشتن این سه بازیکن در ترکیبش افتخار کند . این سه می توانند که عامل موفقیت های آتی تیم باشند . کریم بسیار هماهنگ است ، اوزیل جاهای خالی را می بیند و کریستیانو هم زمانی که توپ روی پایش باشد ، بهترین می شود .


نوشته شده توسط: mehdi mankan | آخرین ویرایش:- | نظرات ()

برچسب ها: "مثلث تهاجمی کامل رئال مادرید " ،

src='http://www.tools.tractorfc.com/pg/score.aspx' type='text/javascript'>