تبلیغات
football va rap - سرویا :" مورینیو همچون سانتیاگو برنابئو ، حقایق را می گوید "

سرویا :" مورینیو همچون سانتیاگو برنابئو ، حقایق را می گوید "

پنجشنبه 17 شهریور 1390  10:16 ب.ظ

نوع مطلب :فوتبال ،

سرویا :" مورینیو همچون سانتیاگو برنابئو ، حقایق را می گوید "در هفته های اخیر ، بحث در مورد مربی رئال مادرید زیاد بوده است . سرویا آنتونیو روئیز ، یکی از پیشکسوتان رئال که بین سالهای 1956 تا 1962 در این تیم بوده هم در این باره صحبت هایی انجام داد .
این بازیکن سابق از شرایط فعلی تیم راضی است . او گفت :" از فلورنتینو پرز تا پائین ترین مدیر ، بهترین شرایط ممکن را دارند و همه چیز را تحت کنترل دارند . " در مورد نیمکت گفت :" از نظر اجتماعی و ورزشی ، رئال مادرید صاحب مربی ایده آلش است . حاصل کار خوبی که انجام می دهد ، به زودی ثمر خواهد داد . "
سرویا ادامه داد :" مورینیو ، کارش را خوب انجام می دهد . او در حال حاضر همان چیزی است که رئال مادرید به آن نیاز دارد . به نظرم در حال حاضر یک جبهه ای علیه رئال مادرید و هوادارانش ایجاد شده که به نظرم ، خیلی آزار دهنده است . "
وی افزود :" مورینیو فقط حقایق را می گوید . زمان ما هم شرایط سخت بود . اما در آن زمان یک نفر هم بود که حقایق را می گفت ، کاری که مورینیو الان می کند . آن نفر کسی نبود به جز سانتیاگو برنابئو که هر دو هم از منافع رئال مادرید دفاع می کردند . "


نوشته شده توسط: mehdi mankan | آخرین ویرایش:- | نظرات ()

برچسب ها: سرویا :" مورینیو همچون سانتیاگو برنابئو ، حقایق را می گوید " ،

src='http://www.tools.tractorfc.com/pg/score.aspx' type='text/javascript'>