تبلیغات
football va rap - لوئیز گارسیا :" همه تیمها می خواهند رونالدو را مهار کنند اما باز هم چهل گل می زند "

لوئیز گارسیا :" همه تیمها می خواهند رونالدو را مهار کنند اما باز هم چهل گل می زند "

شنبه 19 شهریور 1390  02:51 ب.ظ

نوع مطلب :فوتبال ،

لوئیز گارسیا ، مربی ختافه ، روز پنجشنبه در مورد بازی با رئال مادرید و نحوه مهار کریستیانو رونالدو صحبت کرد . آبی پوشان باید شنبه به برنابئو بیایند .
لوئیز گارسیا اهمیت زیادی به رونالدو می دهد . او می گوید :" همه تیمها می خواهند او را متوقف کنند اما فصل قبل چهل گل زد . این خیلی مشکل است . با این که همه تلاش می کنند که مهارش کنند اما بیش از 40 گل زد . او مثل مسی گلزن است . "
وی افزود :" نگرانی های زیادی دارم . آنها در کنار بارسلونا بهترین تیمهای جهان هستند . خیلی خطرناک است و طبیعتا کار ، خطرناک خواهد بود . تجربه بدی در لوانته برابر آنها داشتم . نفر به نفر بازی کردیم و هشت گل خوردیم . در بازی برگشت البته توانستیم 2-0 ببریم . "


نوشته شده توسط: mehdi mankan | آخرین ویرایش:- | نظرات ()

برچسب ها: لوئیز گارسیا ، مربی ختافه ، روز پنجشنبه در مورد بازی با رئال مادرید و نحوه مهار کریستیانو رونالدو صحبت کرد . آبی پوشان باید شنبه به برنابئو بیایند . لوئیز گارسیا اهمیت زیادی به رونالدو می دهد . او می گوید :" همه تیمها می خواهند او را متوقف کنند اما فصل قبل چهل گل زد . این خیلی مشکل است . با این که همه تلاش می کنند که مهارش کنند اما بیش از 40 گل زد . او مثل مسی گلزن است . " وی افزود :" نگرانی های زیادی دارم . آنها در کنار بارسلونا بهترین تیمهای جهان هستند . خیلی خطرناک است و طبیعتا کار ، خطرناک خواهد بود . تجربه بدی در لوانته برابر آنها داشتم . نفر به نفر بازی کردیم و هشت گل خوردیم . در بازی برگشت البته توانستیم 2-0 ببریم . " ،

src='http://www.tools.tractorfc.com/pg/score.aspx' type='text/javascript'>