تبلیغات
football va rap - بن‌زما:دوستی باكریس ومسعود به نفع من است

بن‌زما:دوستی باكریس ومسعود به نفع من است

دوشنبه 21 شهریور 1390  09:31 ق.ظ

نوع مطلب :فوتبال ،

بن‌زما:دوستی باكریس ومسعود به نفع من است


مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا گفت: بدون شک دوستی با کریس و مسعود به نفع من است.به نقل از آس اسپانیا، کریم بن‌زما بازیکن گلزن و مورد علاقه مورینیو در ترکیب ثابت رئال مادرید تصریح کرد: نمی شود به تنهایی به همه چیز رسید، دوستی با کریستیانو و اوزیل به من کمک کرد تا سطح فوتبال خود را گسترش و ارتقا ببخشم.

وی افزود: همیشه ویروس فیفا گریبانگیر تیم‌های باشگاهی می شود اما بازیکنانی موفق هستند که هم در تیم ملی بدرخشند و هم در تیم باشگاهی خود و از این که هم مربیان فرانسوی و هم مربی پرتغالی از من راضی هستند بسیار خوشحالم.

وی ادامه داد: وقتی حمله می کنیم از اینکه در کنار رونالدو و اوزیل هستیم احساس خوبی دارم، توپ بین ما خیلی سریع رد و بدل می شود و این یک برگ برنده بزرگ است.
نوشته شده توسط: mehdi mankan | آخرین ویرایش:- | نظرات ()

برچسب ها: بن‌زما:دوستی باكریس ومسعود به نفع من است مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا گفت: بدون شک دوستی با کریس و مسعود به نفع من است. به نقل از آس اسپانیا ، کریم بن‌زما بازیکن گلزن و مورد علاقه مورینیو در ترکیب ثابت رئال مادرید تصریح کرد: نمی شود به تنهایی به همه چیز رسید ، دوستی با کریستیانو و اوزیل به من کمک کرد تا سطح فوتبال خود را گسترش و ارتقا ببخشم. وی افزود: همیشه ویروس فیفا گریبانگیر تیم‌های باشگاهی می شود اما بازیکنانی موفق هستند که هم در تیم ملی بدرخشند و هم در تیم باشگاهی خود و از این که هم مربیان فرانسوی و هم مربی پرتغالی از من راضی هستند بسیار خوشحالم. وی ادامه داد: وقتی حمله می کنیم از اینکه در کنار رونالدو و اوزیل هستیم احساس خوبی دارم ، توپ بین ما خیلی سریع رد و بدل می شود و این یک برگ برنده بزرگ است. ،

src='http://www.tools.tractorfc.com/pg/score.aspx' type='text/javascript'>