تبلیغات
football va rap - بواتنگ: باید مغز بارسا را از كار بیندازیم

بواتنگ: باید مغز بارسا را از كار بیندازیم

دوشنبه 21 شهریور 1390  09:33 ق.ظ

نوع مطلب :بیو گرافی بازیکنان ،

بواتنگ: باید مغز بارسا را از كار بیندازیم


هافبک غنایی میلان در آستانه بازی با بارسلونا اعلام کرد که باید مغز بارسلونا را از کار انداخت.به نقل از گازتا دلو اسپورت، دیدار دو تیم بارسلونا و میلان در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه هفته جاری در نیوکمپ برگزار خواهد شد.

پرینس بواتنگ در این خصوص گفت: اگر قبل از یک بازی تصور کنم نمی توانم در آن دیدار به پیروزی برسم، دیگر فوتبال بازی نخواهم کرد. از دوران کودکی آرزو داشتم در یک بازی مهم مانند بازی برابر بارسا حضور داشته باشم، باید بگویم هیچ تیمی شکست ناپذیر نیست، ما باید دفاع عالی داشته باشیم و متحد بمانیم. بازی در زمین آن‌ها بسیار سخت خواهد بود ولی تصور می کنم بازی با نتیجه یک بر یک به پایان برسد.

پرینس ادامه داد: اگر به ژاوی و اینیستا اجازه فکر کردن ندهیم، گل‌زنی برای بارسا بسیار سخت خواهد شد. این دو مغز متفکر بارسا در دو ناحیه چپ و راست هستند. بدون مغز، یک تیم نمی تواند بازی کند. از سوی دیگر‌ مغز میلان زلاتان ابراهیموویچ است، باید در بازی با بارسا او را تغذیه کنیم تا بتوانیم به برتری فکری برسیم.

نوشته شده توسط: mehdi mankan | آخرین ویرایش:- | نظرات ()

برچسب ها: بواتنگ: باید مغز بارسا را از كار بیندازیم هافبک غنایی میلان در آستانه بازی با بارسلونا اعلام کرد که باید مغز بارسلونا را از کار انداخت. به نقل از گازتا دلو اسپورت ، دیدار دو تیم بارسلونا و میلان در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه هفته جاری در نیوکمپ برگزار خواهد شد. پرینس بواتنگ در این خصوص گفت: اگر قبل از یک بازی تصور کنم نمی توانم در آن دیدار به پیروزی برسم ، دیگر فوتبال بازی نخواهم کرد. از دوران کودکی آرزو داشتم در یک بازی مهم مانند بازی برابر بارسا حضور داشته باشم ، باید بگویم هیچ تیمی شکست ناپذیر نیست ، ما باید دفاع عالی داشته باشیم و متحد بمانیم. بازی در زمین آن‌ها بسیار سخت خواهد بود ولی تصور می کنم بازی با نتیجه یک بر یک به پایان برسد. پرینس ادامه داد: اگر به ژاوی و اینیستا اجازه فکر کردن ندهیم ، گل‌زنی برای بارسا بسیار سخت خواهد شد. این دو مغز متفکر بارسا در دو ناحیه چپ و راست هستند. بدون مغز ، یک تیم نمی تواند بازی کند. از سوی دیگر‌ مغز میلان زلاتان ابراهیموویچ است ، باید در بازی با بارسا او را تغذیه کنیم تا بتوانیم به برتری فکری برسیم. ،

src='http://www.tools.tractorfc.com/pg/score.aspx' type='text/javascript'>