تبلیغات
football va rap - "روحیه امید"

"روحیه امید"

دوشنبه 21 شهریور 1390  11:48 ق.ظ

نوع مطلب :فوتبال ،

"روحیه امید"


حالا که لیگ شروع شده و چمپیونزلیگ هم در شرف آغاز است ، روحیه امید در میان مادریدیستاها شکل گرفته است . رئال مادرید مثل همیشه یک مدعی جدی است ، هر چند که شاید در سالهای اخیر به آن چه که حقش بوده نرسیده است . امسال اما شرایط متفاوت است . به نظر می رسد که رئال مادرید می تواند دست به کار بزرگی بزند و موفق شود .
رئال مادرید یک ترکیب خوب و گستره دارد . دست است که شاید در خط هافبک کمی عدم تعادل وجود داشته باشد اما بی تردید نفراتی نظیر گرانرو ، خدیرا و لاس ویژگی های متفاوتی دارند که این خیلی خوب خواهد بود . شاهین هنوز نشناخته است چرا که هنوز فرصت دیدنش به هواداران رئال مادرید دست نداده است . اگر از مصدومیتش ریکاوری کند و قرار نباشد که همچون وودگیت ، دائم المصدومیت باشد ، مطمئنا شرایط بهتر هم خواهد شد .
در ساختار تدافعی و تهاجمی رئال مادرید تقریبا مطمئن به نظر می رسد . ال پیپیتا کم کم به فرم خودش برگشته تا در کنار بنزمای آماده ، رئال مادرید نسبت به حرکات تهاجمی ، دیگر نگرانی چندانی حس نکند .
به هر حال امسال امید ها برای رسیدن به بهترین سطح زیاد است . باید روی حودمان تمرکز کنیم ، باید تمام نا امیدی ها را کنار زد و مطمئن بود که بالاخره می توان امسال دست به کار مهمی زد . نباید به حرف و حدیث هایی که از بیرون مطرح می شود ، فکر کرد . رئال مادرید خیلی بزرگ است و با وجود حرف و حدیث هایی که از سوی برخی ها مطرح می شود ، هیچ گاه از عطمتش کاسته نشده است . حالا این فصل وقتش است که بارها رب النوع سیبلس ، میزبان جشن های مادریدیستاها باشد .
در این راه همه باید با یکدیگر هماهنگ شوند و بسیر را طی کنند . همه از صندلی هیئت مدیره گرفته تا توپچی و بازیکن ، باید هم و غمشان این باشد که به سمت جلو نگاه کنند .
رئال مادرید مثل پارسال نیست که یک تیم در حال ساخت باشد ، حالا یک تیم کامل است که آماده درخشش است . طبیعتا با توجه به این که مربی ، یک سال با این تیم کار کرده می تواند بهترین نگاه را داشته باشد وبیشترین آمادگی را از سوی تیمش ببیند .


نوشته شده توسط: mehdi mankan | آخرین ویرایش:- | نظرات ()


src='http://www.tools.tractorfc.com/pg/score.aspx' type='text/javascript'>