تبلیغات
football va rap - رئال مادرید ، راحت تر از بارسلونا با بازیهای ملی کنار می آید

رئال مادرید ، راحت تر از بارسلونا با بازیهای ملی کنار می آید

چهارشنبه 23 شهریور 1390  07:52 ق.ظ

نوع مطلب :فوتبال ،

رئال مادرید ، راحت تر از بارسلونا با بازیهای ملی کنار می آیدپس از وقفه بازی های ملی که در هفته اخیر لالیگا باعث به مشکل خوردن رئال و بارسا شد ، مشخص شد که "ویروس فیفا " ، یک دشمن جدی برای هر دو تیم برتر فوق اسپانیاست و سی ملی پوش دو باشگاه پس از وقفه بازیهای ملی فیفا ، دچار مشکل می شوند تا لالیگا کمی از حالت دو قطبی در بیاید .


پیمایش مسافت های طولانی در تیم های ملی که گاهی قاره به قاره با شرایط آب و هوایی متفاوت ، ساعت های زمانی مختلف ، رژیم غذایی عجیب و به هم خوردن نظم زندگی بازیکنان رئال مادرید و بارسلونا را به همراه می آورد . آنها همچنین باید روزهای زیادی را هم در کارهای تبلیغاتی خود بمانند . فاکتور هایی که بی تردید روی عملکرد دو تیم تاثیراتی خواهند گذاشت .
مورینیو و گواردیولا ، بازیهای ملی را یک مشکل می دانند . ختافه و سوسیه داد ، نشان دادند که این اتفاق ممکن است در هر زمان دیگری از فصل رخ دهد چرا که حریفان در حالی برابر رئال و بارسا قرار می گیرند که استراحت کرده اند و روزهای بیشتری را برای بازیهای دیگر سالشان آماده شده اند.
رئال مادرید بر پایه حرکات کریستیانو و بنزمایی که دو گل تاثیر گذار زد ، توانست که بهتر با ختافه کنار بیاید . اما اوزیل کاملا پائین تر از حد انتظارات بود که علتش هم حضور در بازی تیم ملی آلمان بود . ژابی و کوئنت رائو هم در حد و اندازه های خود نبودند ، مارسلو هم با گذشت زمان دیگر خودش نبود .
دوازده تا از ملی پوش رئال مادرید برابر ختافه بازی کردند . آلبیول ، آربلوا و واران تنها کسانی بودند که استراحت کردند . به نظر می رسد که مشکلات بازی برابر آبی ها ، باعث شود که مورینیو در هفته های آینده به فکر چرخش بیافتد .


نوشته شده توسط: mehdi mankan | آخرین ویرایش:- | نظرات ()

برچسب ها: ساعت های زمانی مختلف ، آربلوا و واران تنها کسانی بودند که استراحت کردند . به نظر می رسد که مشکلات بازی برابر آبی ها ، باعث شود که مورینیو در هفته های آینده به فکر چرخش بیافتد . ،

src='http://www.tools.tractorfc.com/pg/score.aspx' type='text/javascript'>