تبلیغات
football va rap - مارکا : آینده راز آلود کاکا

مارکا : آینده راز آلود کاکا

دوشنبه 31 مرداد 1390  04:29 ب.ظ

مارکا : آینده راز آلود کاکا
کاکا با فصل سوم حضورش در رئال مادرید در حالی مواجه می شود که شرایطش کاملا مبهم تر از دو فصل اخیر است . اولین خرید دوره دوم فلورنتینو آن طور که باید و شاید کارساز نبوده و بیشتر به علت مصدومیت در سایه قرار گرفته است . حالا به نظر می رسد که همچون بازیهای سوپرکاپ زیاد مد نظر مورینیو قرار ندارد .بنا بر گزارش مارکا ، آینده کاکا همچون یک راز است . قابل درک نیست که بازیکنی که 65 میلیون یورو برایش پرداخت شده و توپ طلا را در سال 2007 برده ، در این دو فصل چیزی از خود ارائه نداده باشد . اتفاقاتی که پس از جام جهانی افتاد و منجر به عملش شد هم در نوع خود عجیب به نظر می رسد . شرایط فعلی او مشخص است . پس از دو فصل ناموفق در رئال مادرید ، او حالا زیر سایه نه تنها مسعود اوزیل ، بلکه کوئنت رائو و کایخون تازه وارد قرار دارد .

وقتی که در بازی های سوپرکاپ که به مثابه یک تست است زیاد در ترکیب مورینیو جایی پیدا نکرد ، باقی فصل به نظر می رسد برای ریکی شوم تر هم باشد . در بازی رفت یک دقیقه هم بازی نکرد و در بازی برگشت هم 13 دقیقه به زمین آمد . در نیوکمپ هم جادویی از او دیده نشد ، همچون باقی پیش فصل ، البته به استثنای عملکرد خوبش در برابر گالکسی . اما در دیگر بازیهای آمریکا ، اروپا و چین چیزی از او دیده نشد . برای بازیکنی که اولین پیش فصل عادی خود را پس از چند سال ناکامی سپری کرده ، این اصلا کافی به نظر نمی رسد .
در حال حاضر ، آینده کاکا یکی از راز آلود ترین مباحث رئال مادرید به شمار می رود . بازیکن برزیلی چهار سال از قراردادش باقی مانده و سالی 10 میلیون یورو هم دستمزد می گیرد . دستمزدی که به هیچ وجه با عملکردش متناسب نیست و به همین علت احتمال فروش یا حتی قرض دادنش هم وجود دارد .
با وجود این عملکرد ضعیف همچنان میلان خواهانش است اما نه آث میلان و نه اینتر توان پرداخت دستمزد گزافش را ندار ند . امروز ، با رفتن کارلو آنچلوتی از استمفورد بریج ، تنها پاریسن ژرمن و دوست قدیمی او ، لئوناردوست که می تواند او را بخرد .

نوشته شده توسط: mehdi mankan | آخرین ویرایش:- | نظرات ()

برچسب ها: مارکا : آینده راز آلود کاکا ، کاکا ، آینده کاکا ،

src='http://www.tools.tractorfc.com/pg/score.aspx' type='text/javascript'>