تبلیغات
football va rap - کریستیانو و خاطره ضربه کاشته فوق العاده در لاروماردا

کریستیانو و خاطره ضربه کاشته فوق العاده در لاروماردا

یکشنبه 6 شهریور 1390  06:26 ب.ظ

نوع مطلب :فوتبال ،کریستیانو خاطرات خوبی از لاروماردایی که امشب پا به آن می گذارد ، دارد . 12 دسامبر سال گذشته بود که ستاره پرتغالی یکی از بهترین ضربات آزاد خود را در زمان حضورش در رئال مادرید در برد 3-1 برابر ساراگوسا به ثمر رساند . 
کریستیانو در دو بازی قبلش گل نزده بود و آن شب برابر ساراگوسا ، یکی از بهترن ضربات کاشته خود را به ثمر رساند . با استایل خاص خود در فاصله 27 متری دروازه قرار گرفت و با یک شوت خوب از گوشه چپ محوطه جریمه ، دروازه لئو فرانکو را گشود ، آن قدر استادانه بود که گلر آرژانتینی حتی تکان هم نتوانست بخورد ... با این گل درست پیش از اتمام نیمه اول (دقیقه 44) بازی 0-2 شد تا امید ساراگوسا نا امید شود .
کریستیانو حالا به همان استادیوم بر می گردد و این بار می خواهد با تکنیک جدیدش ضربات کاشته را بزند . این ستاره در بازی با هرتا برلین هم به سبک جدیدش گلزنی کرده بود . حالا به جای زدن ضربه زیر توپ ، به کناره آن ضربه می زند و این اولین باری است که در لالیگای 12-2011 از این تکنیک استفاده می کند .

نوشته شده توسط: mehdi mankan | آخرین ویرایش:- | نظرات ()

برچسب ها: کریستیانو و خاطره ضربه کاشته فوق العاده در لاروماردا ، کریس ، رونالدو ، ضربه ازاد کریس رونالدو ، کریس رونالدو ،

src='http://www.tools.tractorfc.com/pg/score.aspx' type='text/javascript'>