تبلیغات
football va rap - کریستیانو ، در جمع 20 گلزن برتر تاریخ رئال مادرید

کریستیانو ، در جمع 20 گلزن برتر تاریخ رئال مادرید

چهارشنبه 9 شهریور 1390  02:29 ب.ظ

نوع مطلب :بیو گرافی بازیکنان ،


کریستیانو ، در جمع 20 گلزن برتر تاریخ رئال مادریدکریستیانو فصل را همان طوری اغاز کرد که فصل قبل را به اتمام رسانده بود و نشان داده بود که حداقل تا سال 2015 که با باشگاه قرارداد دارد ، می خواهد رکورد ها را یکی پس از دیگری بشکند . هت تریکش در لاروماردا باعث شد که بتواند شمار گلهای رسمی خود را در رئال مادرید به عدد 90 برساند . اگر حساب کنیم که این تعداد گل را تنها در 92 بازی به ثمر رسانده است ، این آمار اعجاب انگیز تر هم می شود . یعنی به طور متوسط در هر بازی یک گل به ثمر رسانده است .

این امار در بازیهای لالیگا خاص تر هم هست . 69 گل در 64 بازی (میانگین 1.07) . آماری که تنها در عرض دو سال حضور در برنابئو به ثبت رسانده است (در ژولای 2009 به تیم ملحق شد) و حالا می خواهد رکورد ها را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد . در سال اول حضورش در رئال مادرید 33 گل زد و در سال گذشته هم 53 تا (هم رکورد تعداد گلهای زارا و هوگو سانچز را در لالیگا شکست و هم به کفش طلا رسید) . شماره هفت رئال مادرید این فصل را هم رویایی آغاز کرده و توانسته که چهار گل به ثمر برساند .

نوزدهمین
اما واقعیت این است که ستاره پرتغالی توانسته که خیلی زود خود را به جمع 20 گلزن برتر تاریخ باشگاه رئال مادرید اضافه کند . با هت تریک فوق العاده ای که برابر ساراگوسا داشت ، پرودن ( که بین سالهای 1943 تا 1948 در رئال مادرید بازی می کرد) را جا گذاشت و به رتبه نوزدهم رسیده است . با این روند گلزنی ، هیچ بعید نیست که در پایان این فصل بتواند اسطوره هایی نظیر خوانیتو (121 گل) ، پاهینیو (124) ، هیرو (127) و میشل (130) را جا بگذارد . اگر کریستیانو چهل گل دیگر بزند ، می تواند به جمع 10 گلزن برتر تاریخ رئال مادرید اضافه شود که با توجه به 53 گلی که در فصل 11-2010 زده ، آن هم دور از دسترس به نظر نمی رسد .

و تا رونالدو
اما پیش از رسیدن به چنین بزرگانی ، به نظر می رسد که لحظه ای برسد که ستاره پرتغالی یک رکورد دیگر را هم به جای بگذارد . کریستیانو رونالدو اگر 14 گل دیگر بزند جای یک رونالدوی دیگر را خواهد گرفت . رونالدو نازاریویی که 104 گل زده است در حالی که رونالدوی برزیلی به طور متوسط در هر بازی 0.57 گل زده بود و کریستیانو تقریبا دو برابرش تا نشان دهد که بهای 96 میلیون یورویی که برایش پرداخت شده را داشته است ...

او اکنون در اوبیدوس با پرتغال است
کریستیانو رونالدو ، ستاره اصلی اولین جلسه تمرینی تیم ملی پرتغالی در اوبیدوس بود . روزنامه های پرتغال ، عکسهایی از او را پس از هت تریکش برابر ساراگوسا روی تیتر های خود قرار دادند . "رونالدو با یک هت تریک شروع کرد " تیتر رکورد بود و ابولا نوشت :" سوپر رونالدو " . بازیکن رئال مادرید به همراه کاروالیو و کوئنت رائو در تمرینات پرتغال شرکت کرد و په په هم به تمرینات ریکاوری پرداخت
نوشته شده توسط: mehdi mankan | آخرین ویرایش:- | نظرات ()


src='http://www.tools.tractorfc.com/pg/score.aspx' type='text/javascript'>